Hakkımızda

Hakkımızda

Haskoç Yapı; 2011 yılından bu yana edindiğimiz deneyimler, bilgiler ve geliştirdiğimiz yeteneklerimiz ile seçkin projeler üretmek için yola çıkmış ve “içinde kendinizi mutlu, huzurlu ve güvende hissedeceğiniz mekanlar inşa etmeyi” hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.

Haskoç Yapı’yı benzerlerinden ayrılan temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal etmenlere de son derece önem vermesi ve tüm yapılarına aynı özenli anlayışla yaklaşmasıdır.

Ayrıca projelerimizi kısa zamanda kullanılabilir halde teslim edebilmek için süratle ve zamanında bitirmek; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkarmamak vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Haskoç Yapı; kalite ve müşteri memnuniyetini esas alan bir üretim ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bunu sağlamak için her bir çalışanımız; işini sahiplenen, sorumluluk alan, inisiyatif kullanabilen, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olan bir anlayışla çalışmaktadır.

Açıklık , Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.

Haskoç Yapı ile güvenli, kaliteli, sorunsuz ve huzurlu bir yaşam sizi bekliyor..